Nyheter

RSS Aftonbladet:

Carlos SantanaAshley TinsdaleAlicia KeyesBritney SpearsYstad 103.9
JUST NU SÄNDS
SOM SPELAR
HOLLY VALANCE - Naughty Girl
Tisdag 28 Mar, 2017
Annonser

Kontakt

Generellt nummer:

010-102 25 00

Lyssnarservice:

Studion telefon: 0411-55 74 90
Lyssnarlinjen (telefonsvarare): 0411-55 74 99
Trafik & service telefon: 0411-55 74 80

Redaktionen:

Redaktionen telefon: 0411-55 74 80
Mejl: Redaktion@radioactive.se

Göran Sagtuen, programledare & reporter
Tel: 0411-557491
Mejl: Göran.Sagstuen@radioactive.se

Julia Ekelund, programledare & reporter
Tel: 0411-557498
Mejl: Julia.Ekelund@radioactive.se

Gustav Persson, programledare & reporter
Tel: 0411-557482
Mejl: Gustav.Persson@radioactive.se

Michael Saxell, programledare
Tel: 0411-557487
Mejl: Michaell.Saxell@radioactive.se

Reklam:

Reklam telefon: 0411-55 74 94
Mejl: reklam@radioactive.se

Fördelar med radioreklam

Annette Clarén-Jönsson, Stationschef
Mejl: Annette.claren@radioactive.se
Tel: 0411-557493
Mob: 0707-107493

Anders Jönsson, Sälj/Marknadschef
anders.jonsson@radioactive.se
Tel: 0411-55 74 84
Mob: 0707-10 74 94

Jonas Lundström, Mediesäljare
Jonas.Lundstrom@radioactive.se
Tel: 0411-55 74 88
Mob: 0707-10 74 86

Håkan Persson, Admin/Innesälj
Håkan.Persson@radioactive.se
Tel: 0411-55 74 97

Produktion:

Produktion telefon: 0411-55 74 96
Mejl: reklam@radioactive.se

Johnny Ekström, Producent
johnny.ekstrom@radioactive.se
Tel: 0411-55 74 86

Jimmy Lindström, Producent
jimmy.lindstrom@radioactive.se
Tel: 0411-55 74 85
Mob: 0730-69 57 63

Musik & Promotion:

Kontakta redaktion på:
redaktion@radioactive.se

Tel: 0411-55 74 80

Teknik

Kontakta teknikavdelningen:
Fyll i formuläret

Allmänna frågor:

Radio Active Ystad
Sixten Sparres gata 2B
271 39 Ystad

Mejl: info@radioactive.se

Kontakt
Kontakta reklamavdelningen

Allmänna frågor

Radio Active
Sixten Sparres gata 2B
271 39 Ystad
E-post: info@radioactive.se

Lyssnarservice

Generellt nr: 010-102 25 00 Studion telefon: 0411-55 74 90
Lyssnarlinjen (telefonsvarare): 0411-55 74 99
Trafik & service telefon: 0411-55 74 90

Stäng

Skicka e-post